ייעוץ


חברת אמבסדור מתמחה במתן ייעוץ וליווי תכנוני לבעלים פרטיים ולחברות יזמיות, לרבות שינוי ייעוד קרקעות מתעשייה למגורים, ממסחר למלונאות וכדומה.

יזמים המעוניינים לבצע שינוי ייעוד לקרקע שבבעלותם מחויבים להגיש תב"ע מפורטת עוד בשלב הראשוני, חברת אמבסדור מעניקה ייעוץ בגיבוש התכנון הסופי של הפרויקט בעת הגשת התב"ע לאישור.
 
התב"ע המפורטת כוללת: תמהיל הדירות, שטחי שירות, העמדת הבניינים כולל הפנייתם לכיוונים מעודפים, מס' קומות, תכנון דרכי הגישה לפרויקט, שטחים ציבוריים, חניון, קביעת אופי הפרויקט, מיצבו וכדומה, זאת, תוך ניצול מרבי של זכויות הבניה בהתאם לתב"ע הנדרשת.
 
בהתבסס על כך החברה מבצעת סקרי שוק, לרבות תחזיות לביקושים וייעודים עתידיים, מכיוון שהכנת התב"ע נמשכת כמספר שנים, יש לצפות את מגמות השוק וכן לבחון את סביבת המתחם, לרבות פרויקטים חדשים המתוכננים באיזור, קהל המטרה שהפרויקט מכוון אליו ובהתאם לכך לגבש את הפרוגרמה והתכנון המועדף למתחם.
המידע המוצג באתר זה הינו למטרת הצגת נתונים כלליים בלבד. ייתכנו אי התאמות בין המידע המוצג באתר למידע בפועל. שינויים נעשים באופן שוטף לנתונים המוצגים באתר, לא נדרשת כל הודעה על שינוי זה או אחר וכן ייתכנו שינויים שלא יעודכנו באתר. אמבסדור מעודדת את המתעניינים בשירותיה ליצור עמה קשר לקבלת נתונים פרטניים, מדויקים ומעודכנים באמצעות כתובת אימייל: info@ambasador.co.il כל הסתמכות בנוגע למידע שמוצג באתר הינה על אחריותו של הצופה בו בלבד.